Porównywarka ubezpieczenia na życie – dopasuj ubezpieczenie do swoich potrzeb, porównaj ceny i wypełnij wniosek online lub umów się z naszym agentem.

Wypełnij poniższy formularz abyśmy mogli dobrać dla Ciebie oferty ubezpieczenia na życie spełniające Twoje oczekiwania. W odpowiedzi na przesłany formularz prześlemy Ci propozycje do porównania wraz z pełnym opisem i zakresem świadczeń. O szczegółach ofert będziesz mógł porozmawiać z naszym specjalistą d.s ubezpieczeń na życie, który niezobowiązjąco pokieruje Cię w dokonaniu odpowiedniego wybory.

Ubezpieczenie turystyczne

Dopasuj ubezpieczenie do swoich potrzeb

Interesuje mnie ubezpieczenie

INDYWIDUALNE - To ubezpieczenie spersonalizowane indywidualnie dla Ciebie i Twojej rodziny na znacznie wyższe sumy ubezpieczenia niż ubezpieczenie grupowe. Umowę można zawrzeć na określony czas terminowo. Często stosowane jako zabezpieczenie kredytu.

GRUPOWE - Oferty są przygotowane z góry i mają określone stałe sumy ubezpieczenia, wysokość składki oraz zakres świadczeń dodatkowych. Posiada szerszą ochronę w porównaniu do ubezpieczeń indywidualnych. Zakres ochrony zależy od średniej potrzeb ubezpieczonych osób, dlatego może być obszerniejszy. wysokość składki może obejmować wypłatę świadczeń, z których się nie skorzysta, ale zostały one uwzględnione przez potrzeby innych osób w grupie.

Czas trwania ubezpieczenia
 • - Wybierz -
 • Dożywotnie bezterminowe
 • Terminowe na 5 lat
 • Terminowe na 10 lat
 • Terminowe na 15 lat
 • Terminowe na 20 lat
 • Terminowe na 25 lat
 • Terminowe na 30 lat
 • Terminowe na 35 lat
Ubezpieczenie zamawiam dla:
Suma ubezpieczenia
Wykonywany zawód
Wiek
Cel ubezpieczenia

Dane do przesłania ofert

Wyrażenie zgody (konieczne do przedstawienia ofert)
W związku ze świadczeniem usług przez 4-Life Sp. z o.o oświadczam, że przyjmuje do wiadomości, że: administratorem moich danych osobowych jest serwis ubezpieczkorzystnie.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą 4-life Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni. Podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 i/lub art. 27 ust. 2 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U z 2016 r. poz. 922); Moje dane będą przetwarzane i przechowywane w celu obsługi ubezpieczeniowej; mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawienia, a ich podanie jest dobrowolne. Zapoznałem się z regulaminem serwisu i wyrażam zgodę na przedstawienie mi ofert drogą mailową i telefoniczną.

Kalkulator Ubezpieczenia na życie umożliwi Ci:

 1. Porównanie najlepszych na rynku ofert indywidualnego lub grupowego (grupa otwarta) ubezpieczenia na życie dostosowanych do Twoich oczekiwań.
 2. Po przestawieniu ofert będziesz mógł wypełnić wniosek o zawarcie ubezpieczenia na życie online bez wychodzenia z domu. W następnej kolejności pozostanie złożyć Ci podpisy na specjalnie przygotowanym przez nas wniosku o zawarcie ubezpieczenia na życie.
 3. Zakup ubezpieczenia na życie od ręki w każdej chwili od poniedziałku do niedzieli przez 24h/ dobę.
Infolinia 690-532-670

Masz pytania? Zadzwoń!

690-532-670